Partneři

Záštita

Prague ACM SIGCHI – Hlavní činností Prague ACM SIGCHI je pořádání veřejnosti volně přístupných setkání, která se konají přibližně jednou za dva měsíce. Organizace setkání je podobná u jednotlivých poboček SIGCHIUSA (např. BayCHI v Silicon Valley a BostonCHI v Massachusetts), s jejichž zakladateli konzultují členové Czech SIGCHI své zkušenosti. Lokální pobočka SIGCHI byla založena v roce 1998. Do roku 2006 organizovala zejména specializované odborné akce a přednášky. Po velkém úspěchu první veřejné akce z této oblasti (Prague World Usability Day 2005), Katedra počítačů FEL ČVUT, Sun Microsystems a projekt Dobrý web začali pořádat pravidelná veřejná setkání odborníků a zájemců o usability pod záštitou SIGCHI. První setkání bylo 23. března 2006.

Programový partner

Flow Interactive – Flow se specializuje na design zaměřený na uživatele, strategie customer experience, uživatelský výzkum a uživatelské testování. Z kanceláří ve středu Londýna i mezinárodně pomáhá organizacím získat konkurenční výhodu vytvářením produktů a služeb, které jsou užitečné, potěší a jednoduše se používají.

Produktový partner

Axure je softwarová společnost sídlící ve městě San Diego v Kalifornii. Vlajkovou lofí je nástroj Axure RP, který je určený pro tvorbu wireframů, prototypů a specifikací. Nástroj umožňuje UX profesionálům, business analytikům a produkt manažerům maximálně těžit z výhod, které prototypování přináší. … A jak název společnosti vyslovovat? „ak-shur“!
Balsamiq – Balsamiq Studios LLC je malá vývojářská firma zaměřená na vývoj nástrojů pro návrh webů a aplikací. Prvním jejím produktem je nástroj Balsamiq Mockups, který pomáhá softwarovým návrhářům a vývojářům vytvářet kvalitní software díky možnostem snadno a rychle navrhnout své představy a dále je týmově rozvíjet.
Společnost friendlyway s.r.o. je výhradním zástupcem společnosti friendlyway AG pro Českou republiku a Slovensko. Tato společnost je výrobcem informačních terminálů – internetových kiosků a produktů pro oblast digital signage. Digital signage produkty zahrnují HW i SW pro komfortní zobrazování reklamních a informačních sdělení na LCD, LED, plazmových a dalších obrazovkách. Díky celosvětové působnosti mohou klienti friendlyway čerpat zkušenosti jednoho ze světových leaderů v oblasti výzkumu, výroby a využití těchto technologií. Friendlyway poskytuje kromě prodeje také pronájem, konzultace a kompletní servis.

Mediální partneři

Marketing & Media – Magazín o marketingu, médiích a reklamě, který vydává společnost Economia. Marketing & Media je jediný český člen mezinárodní sítě časopisů o marketingové komunikaci a médiích NIMM. Každé pondělí přináší nejen aktuální informace o dění v oboru, ale i podrobné a analytické články ze světa marketingu, reklamy a médií. To vše je doplněno o data a komentáře.
PROFIT.CZ – Podnikatelsko-ekonomický portál PROFIT.CZ oslovuje jedinečnou skupinu majitelů firem, podnikatelů a manažerů, kteří přímo a samostatně rozhodují o strategii společností. Portál se opírá především o informace týdeníku Profit, který informuje své čtenáře již dvacátým rokem a patří tak mezi nejstabilnější odborné publikace na českém mediálním trhu. Součástí portálu PROFIT.CZ je také anglicky psaný CBW.cz, Kniha seznamů (oborový katalog firem) a záložka Školení a konference, která se věnuje podnikatelským setkáním.
Zdroják.cz – Sekce serveru Root.cz s názvem Zdroják je určena především pro odborníky z oblasti tvorby webových aplikací, vývojáře, kodéry a webdesignery všech úrovní pokročilosti. Jejím cílem je mapovat aktuální dění v oblasti vývoje webů a přispívat k výchově nových webových vývojářů. Obsahem webu jsou informace nejen o stávajících technologiích, ale především novinky a trendy z oblasti webových prohlížečů, recenze odborných knih či rozhovory s předními odborníky z této oblasti.

Partneři

Záštita

Programový partner

Produktový partner

Mediální partneři

Galerie chyb použitelnosti

Podělte se s námi o ukázky z webu či každodenního života v Galerii chyb použitelnosti.