Internetový marketing – motor úspěšného e-businessu

Hlavním cílem odborné konference na téma „Internetový marketing – motor úspěšného e-businessu“ bylo zmapovat různé způsoby internetové propagace, prostřednictvím kterých je možné efektivně oslovit potenciální zákazníky a přivést je na firemní web. Konferenci pořádal Dobrý web, přední konzultační centrum v oblasti internetového marketingu.

Smysl akce

Kromě nedocenitelné možnosti vzájemné osobní výměny názorů a zkušeností měla odborná konference přinést účastníkům inspiraci pro nalezení nových způsobů oslovení potenciálních zákazníků. Za účasti specialistů na různé formy internetového marketingu a zástupců úspěšných firem byla na příkladech z praxe věnována pozornost výhodám, nástrahám a možnostem využití různých forem propagace prostřednictvím internetu.

Hlavními řečníky byly osobnosti z řad odborné veřejnosti, specialisté na internetový marketing, zástupci mediálních a reklamních agentur a zástupci úspěšných firem. Podívejte se na program konference.

Termín

Odborná konference Dobrého webu se uskutečnila ve čtvrtek 24. dubna 2008 od 13.00 hodin v Clarion Congress Hotel Prague, sál Tycho (Freyova 33, 190 00 Praha 9 – Vysočany).

Minulá konference - PPC: Efektivní internetová reklama

Publikum Aleš Miklík Aleš Miklík a Tomáš Jindříšek Tomáš Jindříšek

V roce 2007 uspořádal Dobrý web konferenci zaměřenou na PPC reklamu. Přednášeli zde nejen odborníci z oblasti PPC, ale také zástupci velkých firem, které formou PPC inzerují. Přečtěte si podrobné informace o konferenci nebo se podívejte na fotogalerii.

O Dobrém webu

Google Adwords Qualified Company

Dobrý web se stal prvním českým subjektem, který v programu Kvalifikovaný reklamní profesionál Google získal titul Google AdWords Qualified Company a je oprávněný používat logo Qualified Company.

Generální partner konference

Seznam.cz

Partneři konference

Mediální partneři

M&M Časopis Profit Lupa.cz

Internet Info s.r.o.Dobrý web, Váš pomocník pro úspěch na Internetu
Copyright © 2003 - 2008 Internet Info, s.r.o., všechna práva vyhrazena. Powered by Linux.